Teslimat dolabından teslim. Şimdilik sadece İstanbul’da alıcıların kendilerine en yakın DOKAR (Dolap Kargo) noktasına giderek gönderisini cep telefonuna SMS ile gelen şifreyi kullanarak teslimat dolabından teslim almasını sağlıyoruz. Aynı zamanda diğer teslimat seçenekleri ile de birleştirilerek kullanılabiliyor. Örneğin alıcı aynı gün teslim hızındaki paketini saat 12:00 ile 18:00 arasında teslim almak istemez ise bu saatler dışında DOKAR oktasına giderek self-servis teslim alabilir.

Maksimum 3 İş Günü İçerisinde Teslim: Gönderileri teslim aldıktan sonra tüm Türkiye’deki tüm yerleşim birimlerine maksimum 3 iş günü içerisinde teslim ediyoruz.

4 Saat İçerisinde Teslim: Gönderileri sizden teslim aldıktan itibaren 4 saat içerisinde alıcısına teslim ediyoruz. Çıkış noktası İstanbul olan gönderilerde sadece İstanbul’a, çıkış noktası farklı bir şehir olan gönderilerde o şehrin merkez ilçelerinde teslimat yapabiliyoruz.

24 Saat İçerisinde Teslim: Teslim aldığımız gönderileri 24 saat içerisinde teslim ediyoruz. Çıkış noktası İstanbul olan gönderilerde; İstanbul, Kocaeli, Adapazarı, Yalova ve Bursa şehir merkezinde hizmet veriyoruz. Çıkış noktası farklı bir şehir olan gönderilerde o şehrin merkez ilçelerinde teslimat yapabiliyoruz.

Aynı Gün Teslim Hizmeti: Teslim aldığımız gönderileri aldığımız gün içerisinde söz verdiğimiz zaman diliminde teslim ediyoruz. Çıkış noktası İstanbul olan gönderilerde İstanbul, Kocaeli, Adapazarı, Yalova ve Bursa şehir merkezlerinde hizmet veriyoruz. Çıkış noktası farklı bir şehir olan gönderilerde o şehrin merkez ilçelerinde teslimat yapabiliyoruz.

Ertesi Gün Teslim Hizmeti: Teslim aldığımız gönderileri bir sonraki takvim gününde kararlaştırılan zaman aralığında teslim ediyoruz. Çıkış noktası İstanbul olan gönderiler için kapsama alanımız şimdilik İstanbul, Kocaeli, Adapazarı, Yalova, Bursa, Manisa, İzmir, Ankara, Adana, Gaziantep, Kayseri, Antalya ve Eskişehir şehir merkezidir.