Mavi Jeans Aynı Gün Teslimatla Bir İlki Gerçekleştirdi

Mavi Jeans, giyim sektöründe bir ilke imza atarak online ticarete yeni bir soluk getirdi. Çok istediğin ‘‘o parça’’ bugün elinde sloganıyla sunduğu hizmeti duyuran Mavi Jeans, İstanbul’da sadece belirli ilçelerde  aynı günde teslimata başladı.

Mavi Jeans’in sunduğu bu hizmet Adalar, Arnavutköy, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri ve Şile ilçelerindeki adresler ve bazı mahalleler için geçerli değil.

Aynı gün teslimat hizmeti  hafta sonu  ve resmi tatil günlerinde geçerli değil. Bu günlerin dışında sabah 09.30 ‘a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içinde 12.00 – 20.00 saatleri arasında teslim ediliyor. 09.30‘dan sonra verilen siparişler ise ertesi gün 12.00 – 20.00 arası teslim ediliyor. Mavi Jeans, olumsuz hava şartları ve trafik gibi sebeplerden dolayı teslimat gecikmesi yaşanabileceği durumlarda  müşterilerinden telefon ile teyit alıyor.

Aynı günde teslimat hizmetinin fiyatlandırılması 12.99 TL. Fakat 100 TL. ve üzeri alışverişlerde bu  hizmetin fiyatlandırılması  5.99 TL. olarak belirlenmiş.

Bu hizmetle ilgili tüm sorularınız için bilgi@mavi.com e posta adresinden ya da 0850 288 62 84 numaralı telefondan Mavi Müşteri Hizmetleri’ne ulaşarak öğrenebilirsiniz.